Ons team

 

Ons kantoor bestaat uit een team van 11 medewerkers om u u als klant te servicen met inhouse specialisatie volgens ons motto "passie voor verzekeren, uitstekende service en expertise".

 

 

 

Tom Van Daele

MAKELAAR *

Tom@ttqinsurance.be 

03 500 21 21

 

 

 

Tim Vansweevelt

MAKELAAR **

Tim@ttqinsurance.be

03 500 21 21

 

 

Pascal Quirynen 

MAKELAAR ***

Pascal@ttqinsurance.be 

03 633 91 18 

 

 

Jurgen Jongenelen

PRODUCTIEBEHEER

Jurgen@ttqinsurance.be 

03 500 21 21

 

 

Sari Wolf

PRODUCTIEBEHEER

Sari@ttqinsurance.be 

03 633 91 11

 

Vicky Lambrechts

PRODUCTIEBEHEER

Vicky@ttqinsurance.be

03 500 21 21

 

Tom Hens

PRODUCTIEBEHEER

Tom.hens@ttqinsurance.be

03 500 21 21

 

Monika Erdey

PRODUCTIEBEHEER

Monika@ttqinsurance.be

03 500 21 21

 

Sabrina Peeters

PRODUCTIEBEHEER / SCHADE

Sabrina@ttqinsurance.be 

03 633 91 14

 

Toyah Vrijsen

SCHADE

Toyah@ttqinsurance.be 

03 633 91 13

 

Matthias Andries

SPECIALIST LEVENSVERZEKERINGEN

Matthias@ttqinsurance.be

03 500 21 21

 

Luc Wilssens

BOEKHOUDING

Boekhouding@ttqinsurance.be 

03 500 21 21

 *    vast vertegenwoordiger van MAXALEX - RPR 0740.690.020 - RPR Antwerpen, Afdeling Antwerpen
 **   vast vertegenwoordiger van TVS Consult - RPR 0740.551.844 - RPR Antwerpen, Afdeling Antwerpen
 *** subagent CALIFARD NV - RPR 0441.596.161 - RPR Antwerpen, Afdeling Antwerpen