Ons team

 

Ons kantoor bestaat uit een team van 12 medewerkers om u u als klant te servicen met inhouse specialisatie volgens ons motto "passie voor verzekeren, uitstekende service en expertise".

 

Tom Van Daele

DIRECTIE *

tom.van.daele@hillewaere.be 

03 500 21 21


 

Tim Vansweevelt

DIRECTIE **

tim.vansweevelt@hillewaere.be

03 500 21 21

 
 

Pascal Quirynen 

MAKELAAR ***

pascal.quirynen@hillewaere.be 

03 633 91 18 

 
 

Vicky Lambrechts

TEAMLEADER & PRODUCTIE KMO

vicky.lambrechts@hillewaere.be

03 500 21 21

 
 

Sari Wolf

PRODUCTIEBEHEER

sari.wolf@hillewaere.be 

03 633 91 11

 
 

Jurgen Jongenelen

PRODUCTIE KMO & PARTICULIEREN

jurgen.jongenelen@hillewaere.be 

03 500 21 21

 
 

Tom Hens

PRODUCTIE PARTICULIEREN

tom.hens@hillewaere.be

03 500 21 21

 
 

Meaghan Coppieters

PRODUCTIEBEHEER

meaghan.coppieters@hillewaere.be

03 500 21 21

 
 

Matthias Andries

LEVEN & BELEGGINGEN

matthias.andries@hillewaere.be

03 500 21 21

 
 

Sabrina Peeters

PRODUCTIE PARTICULIEREN & SCHADE

sabrina.peeters@hillewaere.be 

03 633 91 14

 
 

Toyah Vrijsen

SCHADE

toyah.vrijsen@hillewaere.be 

03 633 91 13

 
 

Luc Wilssens

BOEKHOUDING

verzekeringen.boekhouding.kapellen@hillewaere.be 

03 500 21 21

 

 *    vast vertegenwoordiger van MAXALEX - RPR 0740.690.020 - RPR Antwerpen, Afdeling Antwerpen
 **   vast vertegenwoordiger van TVS Consult - RPR 0740.551.844 - RPR Antwerpen, Afdeling Antwerpen
 *** subagent CALIFARD NV - RPR 0441.596.161 - RPR Antwerpen, Afdeling Antwerpen