Ons team

Het gerenommeerd kantoor "De Hert & Quirynen, Verzekeringsmakelaars sinds 1893", van ervaren makelaar Pascal Quirynen heeft zijn krachten gebundeld met het dynamisch kantoor "T&T INSURANCE" onder leiding van Tom Van Daele en Tim Vansweevelt.

Samen beschikken we over een groter team en in-house specialisatie om u als klant te servicen. Met ons team van 9 medewerkers zullen wij ons motto "passie voor verzekeren, uitstekende service en expertise" nog meer kunnen waarmaken.

 

 

 

 

Pascal Quirynen 

MAKELAAR *

Pascal@ttqinsurance.be 

03 633 91 18 

 

 

 

Tom Van Daele

MAKELAAR

Tom@ttqinsurance.be 

03 500 21 21

 

 

Tim Vansweevelt

MAKELAAR

Tim@ttqinsurance.be

03 500 21 21

 

 

Sonja Fockenier

KANTOORVERANTWOORDELIJKE

Sonja@ttqinsurance.be  

03 633 91 10   

 

 

Sari Wolf

PRODUCTIEBEHEER

Sari@ttqinsurance.be 

03 633 91 11

 

Vicky Lambrechts

PRODUCTIEBEHEER

Vicky@ttqinsurance.be

03 500 21 21

 

Tom Hens

PRODUCTIEBEHEER

Tom.hens@ttqinsurance.be

03 500 21 21

 

Sabrina Peeters

PRODUCTIEBEHEER / SCHADE

Sabrina@ttqinsurance.be 

03 500 21 21

 

Toyah Vrijsen

SCHADE

Toyah@ttqinsurance.be 

03 633 91 13

 

Luc Wilssens

BOEKHOUDING

Boekhouding@ttqinsurance.be 

03 500 21 21

 * subagent CALIFARD NV - RPR 0441.596.161 - RPR Antwerpen, Afdeling Antwerpen